
Шынжырлы таль, 0.5 т, H көтеру 2.5 м, ілгектер арасындағы қашықтық 240 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шынжырлы көтергіш Спарта 519105, ілгектер арасындағы қашықтық 240 мм, салмағы 0,5 тоннадан аспайтын жүктерді 2,5 м биіктікке көтеруге арналған. Оның көмегімен өндірісте, автосервисте, құрылыста және т.б. ауыр жүктерді көтеруге болады. Жүкті көтерген кезде оператор төменгі жағында тұрады, ал беріліс механизмі күшті тізбекке береді. Артықшылықтары Көтергішпен жұмыс істеу үшін электр желісінің болуы талап етілмейді, сондықтан жүктерді электрмен жабдықталмаған объектілерде көтеруге болады. Таль төзімді материалдардан жасалғандықтан, жоғары жүктемелерге шыдайды. Кіріктірілген тежегіштің арқасында жүктің өздігінен түсуі жойылады. Ілмектердегі соғылған қауіпсіздік ысырмалары жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз етеді, себебі жүкті мықтап бекітеді. Таль ерекшеленеді қарапайым конструкциясы (ілгекті аспа + блок көтергіш және тұйық басқарушы тізбектер), бұл қамтамасыз етеді пайдалану ыңғайлылығы. Қаптамадағы шағын өлшемдері 250 х 170 мм және салмағы 8 кг болғандықтан, көтергішті тасымалдауға/сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Көтеру биіктігі | 2.5 м |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87119 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/519105_519135_519165_519195.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87119.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жүк көтергіштігі | 500 кг |
| Топ | Тали |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 519-Тали |
| Тізбектің ұзындығы | 2.2 м |
| Ілгектер арасындағы ең аз арақашықтық | 240 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996132457 |
- Бағасы: 22 644 ₸

