
Бұрауыш, PH0 х 100 мм, CrV, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 11837 бұрағышы, PH0 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, 2 компонентті тұтқасы және көлденең басы Phillips типті бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Ол тұрмыстық техниканы жөндеуге, сөрелерді ілуге, жиһаз жинауға және басқа жұмыстарды орындауға көмектеседі. Бұрауыш құралдардың жартылай кәсіби класына жатады. Ұзындығы 100 мм штанганың арқасында оны ойықтарда және беттерде жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Қаттылығы 50-54 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған өзек жоғары беріктік сипаттамаларына ие. Фосфатталған өзек ұшы бекіткіштің саңылауына жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқаға қолданылатын, саңылау түрін және өзек ұзындығын көрсететін арнайы таңбалау қажетті құралды жылдам табуға көмектеседі. Ыңғайлы екі бөліктен тұратын тұтқада білезік кернеуін азайту үшін гауһар тәрізді ойықтар мен саусақ асты ойықтары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996135625 |
- Бағасы: 353 ₸

