
Тұтас металл алюминий жыртқышы, Flower Lime, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Flower Lime 62002 тұтас металл алюминий жыртқышы шағын кеңістікте: гүлзарларда, бақша төсектерінде, жылыжайларда топырақты аэрациялауға және терең қопсытуға арналған. Құрал тамырларға ауа ағыны мен ылғалды жақсартуға көмектеседі, бұл өсімдіктердің өсуі мен дамуына оң әсер етеді. Үш сүйір тіс топыраққа оңай еніп, қопсыту тиімділігін арттырады. Жұмыс бөлігінің ені 7 см, сондықтан жыртқышқол жетімді емес жерлерді өңдеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Жоғары ресурс және беріктік — тұтас құйылған алюминий конструкциясы жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Коррозиядан қорғау — риппер иммерсиялық пленкамен қапталған. Ыңғайлы жұмыс — эргономикалық пішінді тұтқада ыңғайлы ұстау үшін ойықтар бар. Құрал аз орын алады — тұтқада ілу үшін тесік қарастырылған. Жеңілдігі мен ықшамдылығы — жыртқыштың салмағы небәрі 190 г, ал ұзындығы 23 см.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 633-Цельнометаллический инструмент, серия FLOWER LIME |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Flower lime |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Штрих-код | 4044996137124 |
- Бағасы: 735 ₸

