
Қондыру шөміші тар, 55 х 320 мм, болат, пластик тұтқа, Flower Green, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER GREEN 62037 өлшемі 55 x 320 мм, болат, пластик тұтқасы бар тар отырғызғыш шөміш аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Өсімдіктерді, көшеттерді отырғызу және гүлдерді көшіру сияқты тапсырмаларды орындау үшін де оңтайлы.Артықшылықтары Металл бөлігі иммерсиялық пленканың арқасында коррозиядан сенімді қорғалған.Болат шөміш сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді, құралдың сыну қаупінсіз күш қолдануға мүмкіндік береді.Топыраққа жеңіл ену үшін кенептің ұшы үшкірленген.Тұтқада ыңғайлы пайдалану үшін саусақ асты ойықтары мен ойық аялдамасы бар.Тұтқада ілулі сақтауды ұйымдастыруға арналған тесік бар.Салмағы 205 г шөмішті кез келген пайдаланушы оңай өңдей алады.Гүлді баспа құралдың сәндік қасиеттерін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.205 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 55 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 634-Болат құрал, пластик тұтқа, FLOWER GREEN сериясы |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Flower green |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Штрих-код | 4044996136967 |
- Бағасы: 498 ₸

