
Полиуретанды дөңгелек 4.80/4.00-8 , ось ұзындығы 90 мм, мойынтірек 20 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад 68977 4.80/4-8 полиуретанды дөңгелегі, мойынтірегі 20 мм және ось ұзындығы 90 мм, жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Ол 68923, 689233, 68937 және 689643 бақша арбаларына орнатылады. Полиуретаннан жасалған доңғалақ тесілуден қорықпайды, кірден оңай жуылады және пневматикалық дөңгелектерден айырмашылығы айдауды қажет етпейді. Артықшылықтары Дөңгелектегі терең протектор тегіс жүруді және арбаның жоғары қозғалуын қамтамасыз етеді. Дөңгелектің беріктігі мен сенімділігіне бүкіл шеңбер бойымен үздіксіз дәнекерленген тігісі бар болат диск арқылы қол жеткізіледі. Полиуретанды доңғалақ жоғары ресурсқа және тозуға төзімділікке ие, өйткені ол ылғалға, ультракүлгін сәулелерге, күн сәулелеріне және бензин мен май сияқты коррозиялық сұйықтықтарға төзімді. Доңғалақ -25-тен + 50 °С-қа дейінгі кез келген температураға шыдайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 385 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.54 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 385 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996137919 |
- Бағасы: 6 832 ₸

