
Плитка кескішке арналған кескіш ролик 22 x 6 x 5 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 87674 22,0 x 6,0 x 5,0 мм плитка кескішке арналған кескіш ролик 87590-87592 тармақтарымен үйлесімді. Кескіш элемент керамикалық плиткалармен жұмыс істеуге арналған, сондықтан қаптау жұмыстары кезінде жаңадан бастағандар мен тәжірибелі шеберлер үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыаролик қайрауды ұзақ уақыт сақтайды, өйткені ол қатты ВК-8 қорытпасынан жасалған.Роликтің шағын қалыңдығы 5 мм біркелкі және дәл кесуге қол жеткізе алады.Плитка кескішке кескіш роликті орнату үшін жиынтықта бекіткіштер бар.Жаңадан бастаған шеберлер роликті оңай жеңе алады, өйткені оны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MTX |
| Сыртқы диаметрі | 22 мм |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 877-Қолмен плитка кескіштерге арналған роликтер |
| Тесік диаметрі | 6 мм |
| Болат маркасы | қорытпа ВК-8 |
| Мақсаты | тақта кескіш үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4044996136103 |
- Бағасы: 1 676 ₸

