
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек, перфорацияланған, P 500, 125 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы қадалы субстраттағы абразивті дөңгелек Matrix P 500 Art. 73816 металды, ағашты, пластмассаны және басқа беттерді түпкілікті өңдеу үшін қолданылады. Дөңгелек ауаны шығаратын эксцентрикті (орбиталық) тегістеуіштерге немесе Matrix тірек қондырмасының көмегімен бұрғыға орнатылады. Ұсақ түйіршікті Р500 абразиві бетті айнадай жылтырға дейін тегістеп, оны тегіс етеді. Құрғақ өңдеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Перфорация қалдық материалды, әсіресе ағашты тегістеу кезінде тиімді ағызуды қамтамасыз етеді, сондықтан дөңгелекті және өңделетін бетті тазалауға алаңдамайсыз. Қадалы төсем шеңберді тірек пластинасына Velcro арқылы жылдам бекітуге мүмкіндік береді. 5 шеңберден тұратын жиынтық ұзақ уақыт қолдануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87191 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73800-73899.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87191.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 500 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996133058 |
- Бағасы: 371 ₸

