
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек, P 150, 115 мм, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Р150 арт. 73828 "Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек металды, ағашты, пластикті және басқа беттерді құрғақ әрлеу үшін қолданылады. Дөңгелек эксцентрлік (орбиталық) тегістеуіштерге немесе бұрғыға Matrix тірек қондырмасының көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Р150 орташа түйіршікті абразив лак, эмаль және басқа материалдарды одан әрі жағу үшін бетке тегістік беруге мүмкіндік береді. Қадалы төсем шеңберді тірек пластинасына Velcro арқылы жылдам бекітуге мүмкіндік береді. 10 айналымнан тұратын жиынтық ұзақ уақыт қолдануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87191 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73800-73899.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87191.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 115 мм |
| Түйіршіктілік | P 150 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996133126 |
- Бағасы: 567 ₸

