
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек, P 400, 125 мм, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы қадалы субстраттағы абразивті дөңгелек Matrix P 400 Art. 73874 металды, ағашты, пластмассаны және басқа беттерді құрғақ тегістеу үшін қолданылады. Дөңгелек эксцентрлік (орбиталық) тегістеуіштерге немесе бұрғыға Matrix тірек қондырмасының көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Ұсақ түйіршікті абразив Р400 бетке тегістік пен жылтырлық береді. Қадалы төсем шеңберді тірек пластинасына Velcro арқылы жылдам бекітуге мүмкіндік береді. 10 айналымнан тұратын жиынтық ұзақ уақыт қолдануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87191 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73800-73899.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87191.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 400 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996133331 |
- Бағасы: 720 ₸

