
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңбер, P 40, 150 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек Matrix Р40 арт. 73880 металды, ағашты, пластикті және басқа беттерді құрғақ өрескел тегістеу үшін қолданылады. Дөңгелек эксцентрлік (орбиталық) тегістеуіштерге немесе бұрғыға Matrix тірек қондырмасының көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Дөрекі абразивті P40 ескі жабынды (бояу/лак) тазалауға, тотты кетіруге, материал қабатын кетіруге жарамды бөртпелерден арылуға мүмкіндік береді. Қадалы төсем шеңберді тірек пластинасына Velcro арқылы жылдам бекітуге мүмкіндік береді. 5 шеңберден тұратын жиынтық ұзақ уақыт қолдануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87191 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73800-73899.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87191.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Түйіршіктілік | P 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996133393 |
- Бағасы: 685 ₸

