
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңбер, P 120, 150 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті дөңгелек Matrix Р120 арт. 73888 металды, ағашты, пластикті және басқа беттерді құрғақ әрлеу үшін қолданылады. Дөңгелек эксцентрлік (орбиталық) тегістеуіштерге немесе бұрғыға Matrix тірек қондырмасының көмегімен орнатылады. Артықшылықтары Орташа түйіршікті, орташа түйіршікті P120 абразиві беттерге тегістік береді, ақауларды жояды, оларды кейінгі өңдеуге дайындайды. Қадалы төсем шеңберді тірек пластинасына Velcro арқылы жылдам бекітуге мүмкіндік береді. 5 шеңберден тұратын жиынтық ұзақ уақыт қолдануға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87191 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/73800-73899.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87191.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Түйіршіктілік | P 120 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996133430 |
- Бағасы: 685 ₸

