
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті үшбұрыш, перфорацияланған, P 40, 93 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы перфорацияланған абразивті үшбұрыш Matrix P 40 art. 73857 тірек платформасы 93 мм болатын дельта тегістеуіштерге арналған. Ірі түйіршікті Р40 абразивінің көмегімен ағашты, металды, пластмассаны құрғақ кедір-бұдырмен өңдеуге, ескі жабынды алып тастауға, өрескел ақауларды жоюға және тотты кетіруге болады. Үшбұрышты пішін жету қиын жерлерді өңдеуді жеңілдетеді. Қатты алюминий тотығы абразивті бетінің артықшылықтары оның өткірлігі мен тиімділігін ұзақ уақыт сақтайды. 400-500 мкм ірі дәндер баяу бітеліп қалады, сондықтан үшбұрыш үлкен көлемдегі жұмыстарға тиімді. Перфорация шаңды кетіруге және материалдарды зақымдау қаупінсіз тиімдірек өңдеуге көмектеседі, сонымен қатар үшбұрыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қадалы негіз Velcro тірек қондырмасына жылдам және сенімді ұстауды және жабдықты оңай ауыстыруды қамтамасыз етеді. Жиынтықта 5 дана — ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Түйіршіктілік | P 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139302 |
- Бағасы: 267 ₸

