
"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті үшбұрыш, перфорацияланған, P 100, 93 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Velcro" астындағы перфорацияланған абразивті үшбұрыш Matrix P 100 Art. 73861 тірек платформасы 93 мм болатын дельта тегістеуіштерге арналған. Р100 орташа түйіршікті абразивтің көмегімен ағашты, металды, пластмассаны құрғақ әрлеп тазартуға және оларға тегістік беруге болады. Үшбұрышты пішін жету қиын жерлерді өңдеуді жеңілдетеді. Қатты алюминий тотығы абразивті бетінің артықшылықтары оның өткірлігі мен тиімділігін ұзақ уақыт сақтайды. Перфорация шаңды кетіруге және материалдарды зақымдау қаупінсіз тиімдірек өңдеуге көмектеседі, сонымен қатар үшбұрыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қадалы негіз Velcro тірек қондырмасына жылдам және сенімді ұстауды және жабдықты оңай ауыстыруды қамтамасыз етеді. Жиынтықта 5 дана — ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 738-"Velcro" астындағы қадалы төсемдегі абразивті шеңберлер |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139333 |
- Бағасы: 267 ₸

