
Діріл сорғы KVP300-10, 1080 л/сағ, көтергіш 70 м, кабель 10 метр Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KVP300-10 діріл сорғысы ұңғымалардан және диаметрі 120 мм және одан жоғары резервуарлардан таза сумен қамтамасыз етуге арналған. Қала сыртындағы үйде немесе саяжайда суару және сумен жабдықтау жүйелерін ұйымдастыру үшін қолданылады. Сондай-ақ су объектілерін және су басқан үй-жайларды құрғату үшін қолданылуы мүмкін. 1080 л/сағ дейін айдау жылдамдығы сорғыға бір уақытта бірнеше тұтынушыны сумен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Көтерудің максималды биіктігі 70 м, сондықтан қысым жоғарғы қабаттарда да әлсіремейді. Сорғыны пайдалану оңай және жұмысқа дайындықты қажет етпейді - май немесе су құюдың қажеті жоқ. Артықшылықтары: Батыру тереңдігі 5 м-ге дейін орнатылады - корпус арқанмен ілінеді. Корпус тоттың пайда болуына төзімді алюминийден жасалған, бұл сорғының қызмет ету мерзімін жақсартады. Үстіңгі су алу жүйесі қызып кету қаупін азайтады. Корпустың бөліктері болттармен бекітіледі, бұл жұмыс кезінде бөлшектердің дірілден босап кетуіне жол бермейді. Пайдалану қауіпсіздігі - 10 м ұзын кабель сорғыны ұңғымадан алыс жерде қосуға мүмкіндік береді. Сүңгуір арқан жинақта әлдеқашан бар, оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Корпуста арқанды бекітуге ыңғайлы болу үшін арнайы құлақшалар қарастырылған. Қорғау дәрежесі IPX8 - корпус герметикалық және судың электронды компоненттерге өтуіне жол бермейді. Шағын габариттері мен салмағы 3,2 кг - сорғыны батыру және тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 3.517 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 5 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01663-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97235-97240_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.А.01663-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 290 х 110 х 165 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 993-Дірілдік сорғылар |
| Максималды қысым | 7 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 1 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 70 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | алюминий |
| Қуат | 300 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138527 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

