
4 т созуға арналған шлангісі бар гидравликалық сорғы Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
4 тонналық созуға арналған шлангісі бар Stels 51357 гидравликалық сорғы автомобиль корпусының ақауларын жоюға арналған. Бұл автосервистегі автокөлік жүргізушілері мен шеберлеріне шанақ, тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Гидравликалық жинақтар үшін қосымша бөлік ретінде пайдалы. Артықшылықтары Сапалы орындалуы — конструкциясы сорғы ерекшеленеді сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі. Пайдаланудың қарапайымдылығы — эргономикалық тұтқасы бар гидравликалық жетегі бар сорғы жұмыс кезінде пайдаланушыдан көп күш жұмсауды қажет етпейді. Салмағы 6,2 кг — сорғыны жалғыз тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 665 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.01.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.Ф01.В.00138-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО "Сапаны сертификаттау" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51357_51358.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО KK C-CN.Ф01.В.00138-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 160 x 680 x 180 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 МПа |
| Шлангтың ұзындығы | 1570 м |
| Максималды күш | 4 т |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Қосқыш | 3/4" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996140827 |
- Бағасы: 36 030 ₸

