




10 т созуға арналған шлангісі бар гидравликалық сорғы Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 тонналық созуға арналған шлангісі бар Stels 51358 гидравликалық сорғы авто шанағының ақауларын түзетуге арналған. Бұл автосервистегі автокөлік жүргізушілері мен шеберлеріне шанақ, тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Гидравликалық жинақтар үшін қосымша бөлік ретінде пайдалы.
Артықшылықтары
- Сапалы орындалуы — сорғының конструкциясы сенімділігімен және ұзақ мерзімділігімен ерекшеленеді.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы — эргономикалық тұтқасы бар гидравликалық жетегі бар сорғы жұмыс кезінде пайдаланушыдан көп күш жұмсауды қажет етпейді.
- Салмағы 7,3 кг — сорғыны жалғыз тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | STELS |
| Штрих-код | 4044996140834 |
| Өлшемдері | 170 x 680 x 160 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| _ұзындығы қаптамада | 665 мм |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.Ф01.В.00138-20 |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51357_51358.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО "Сапаны сертификаттау" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО KK C-CN.Ф01.В.00138-20.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.01.2023 |
| Максималды күш | 10 т |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Шлангтың ұзындығы | 1550 м |
| Қосқыш | 3/4" |
- Бағасы: 43 330 ₸






