
Гидравликалық цилиндр үшін 4 т созылу Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 51359 гидравликалық цилиндрі — есік пен терезе саңылаулары, жүксалғыш немесе сорғыш сияқты автомобиль корпусының деформацияланған үлкен аумақтарын тегістеу үшін қолданылатын 4 тонналық ұзартқыш жинағының қосалқы модулі. Автожөндеу шеберханасында, сондай-ақ шанақтың дербес жұмыстары үшін пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус жүктемелерге төзімді және ұзақ мерзімді пайдалануға төтеп бере алады, өйткені ол берік болаттан жасалған.Гидравликалық цилиндр салмағы 1,93 кг және ұзындығы 270 мм болғандықтан сақтауға және жылжытуға ыңғайлы.Цилиндрді қосу және пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, сонымен қатар оған арнайы техникалық қызмет көрсету қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.93 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51359_51360.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 500 x 280 x 90 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 МПа |
| Максималды күш | 4 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996140841 |
- Бағасы: 21 270 ₸

