
Гидравликалық цилиндр, 5 т, тарту күші Stels ілгектерімен күшейтілген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған, ілгектері бар Stels 51361 тартқыш гидравликалық цилиндрі сорғымен бірге пайдаланылады және 5 тонна тарту күшін қолдануға мүмкіндік береді. Бұл тегістеу жұмыстарын орындау үшін қажетті пресс-құралдар жиынтығының қосалқы модулі — автомобиль корпусының деформацияланған элементтерін қалпына келтіру, мысалы, есік, магистраль немесе сорғыш. Бұл міндеттерді шешуді екі күшейтілген ілмек жеңілдетеді. Цилиндр автокөлік жөндеу шеберханасында немесе гаражда ыңғайлы болады.Артықшылықтарысынғыштық — қатты болаттан жасалған корпус айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады және зақымдануға төзімді.Сақтау және жылжыту ыңғайлылығы — гидравликалық цилиндрдің салмағы 5,83 кг, ал оның ұзындығы 260 мм.Қарапайым пайдалану — арнайы дағдылар мен арнайы техникалық қызмет көрсету қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 665 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51361_51362.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 5.83 кг |
| Өлшемдері | 665 x 135 x 55 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 55 мПа |
| Максималды күш | 5 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996140865 |
- Бағасы: 45 330 ₸

