
Гидравликалық цилиндр, 10 т, тарту күші Stels ілгектерімен күшейтілген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған, ілгектері бар Stels 51362 тартқыш гидравликалық цилиндрі сорғымен бірге пайдаланылады және 10 тонна тарту күшін қолдануға мүмкіндік береді. Бұл тегістеу жұмыстарын орындау үшін қажетті пресс-құралдар жиынтығының қосалқы модулі — автомобиль корпусының деформацияланған элементтерін қалпына келтіру, мысалы, есік, магистраль немесе сорғыш. Бұл міндеттерді шешуді екі күшейтілген ілмек жеңілдетеді. Цилиндр автокөлік жөндеу шеберханасында немесе гаражда ыңғайлы болады.Артықшылықтарысынғыштық — қатты болаттан жасалған корпус айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады және зақымдануға төзімді.Сақтау және жылжыту ыңғайлылығы — гидравликалық цилиндрдің салмағы 8,25 кг, ал оның ұзындығы 666 мм.Қарапайым пайдалану — арнайы дағдылар мен арнайы техникалық қызмет көрсету қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 655 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51361_51362.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 8.25 кг |
| Өлшемдері | 666 x 135 x 100 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 67 МПа |
| Максималды күш | 10 т |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Өзек жүрісі | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996140872 |
- Бағасы: 69 510 ₸

