
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-160IW, 160 А, ПВР60%, электрод диаметрі 1,6-3,2 мм, сым 2 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ықшам (5 кг) және басқаруға оңай Kronwerk MMA-160IW инверторлық доғалық дәнекерлеу машинасының дәнекерлеу тогының кең диапазоны 20-160А, бұл диаметрі 1,6-3,2 мм электродтармен және қалыңдығы 4 мм-ге дейінгі металмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ол саяжайда, гаражда, үй шеберханасында пайдалану үшін оңтайлы. Құрылғы 185-250 В аралығындағы желідегі ақаулар кезінде де тиімді жұмыс істейді. Ал максималды қуатта 60% қосу ұзақтығы үлкен көлемдегі жұмыстарды жылдам орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Тіпті жаңадан бастаушы да мұны істей алады - оңай тұтану (Hot Start) доғаны тез тұтандыруға көмектеседі. Термиялық қорғаныс құрылғының қызып кетуіне жол бермейді, оны қызып кеткен кезде өшіреді. Сапалы тігіс қамтамасыз етеді ток күшін үздіксіз реттеу, жұмыс параметрлерін максималды дәлдікпен реттеуге мүмкіндік береді. Берік металл корпус ішкі компоненттерді механикалық зақымданудан қорғайды. Жоғары ресурс - ішкі тораптарды тиімді салқындату корпуста қатайтқыштары бар тормен қамтамасыз етіледі. Тасымалдауды жеңілдету үшін реттелетін белдік қарастырылған. Штык қосқыштары дәнекерлеу кабельдерінің қосымша құралсыз жылдам қосылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 5 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 185-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 5.6 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 3.2 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 160 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140049 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

