
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-180IW, 180 А, ПВР 60%, электрод диаметрі 1,6-4 мм, сым 2 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған Kronwerk MMA-180IW инверторлық құрылғысы күнделікті өмірде қолдануға арналған: елде, гаражда, жеке шеберханада. Оның дәнекерлеу тогы 20-180А диапазонында өзгереді, бұл диаметрі 1,6-4 мм электродтарды пайдалануға және қалыңдығы 6 мм-ге дейін металды пісіруге мүмкіндік береді. Құрылғыны кернеуі тұрақсыз жерлерде пайдалануға болады, себебі ол 185-250 В аралығындағы желідегі кернеулер кезінде де тиімді жұмыс істейді. Ал максималды қуатта 60% қосу ұзақтығы жұмысты жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жеңіл күйдіру (Hot Start) функциясы дәнекерлеу процесінің басталуын айтарлықтай жеңілдетеді. Термиялық қорғаныс қызып кету кезінде жүйенің апаттық өшірілуін қамтамасыз етеді. Ток күшін бірқалыпты реттеу арқылы жұмысқа қажетті параметрлерді максималды дәлдікпен реттеуге болады. Ішкі элементтерді механикалық зақымданудан қорғауға берік металл корпус кепілдік береді. Корпустағы саңылаулар мен желдеткіш құрылғының тиімді салқындауын қамтамасыз етеді, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін корпуста иық белдігі қарастырылған. Штык қосқыштарының арқасында дәнекерлеу кабельдері қосымша құралдарсыз қосылады. Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: дәнекерлеу қалқаны, балға щеткасы, жерге тұйықталған дәнекерлеу кабелі және электрод ұстағыш кабель.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 185-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 6.4 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 180 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140056 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

