
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты ММА-200IW, 200 А, ПВР 60%, электрод диаметрі 1,6-5 мм, сым 2 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk ММА-200IW сенімді инверторлық аппараты қалыңдығы 6 мм-ге дейінгі металды доғалық дәнекерлеуге арналған. Ал дәнекерлеу тогының диапазоны 20-200А диаметрі 1,6-5 мм электродтармен жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Құрылғы гаражда, саяжайда, автожөндеу шеберханасында, құрылыс алаңында пайдалануға жарамды. Оның көмегімен сіз үлкен көлемдегі жұмысты тез жеңе аласыз, өйткені максималды қуатта қосу ұзақтығы 60% құрайды. Құрылғы 185-250В аралығындағы желідегі кернеулерге төзімді, сондықтан кернеуі тұрақсыз жерлерде жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары: Жеңіл тұтану (Hot Start) функциясы доғаны тез тұтатып, жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі құрылғының істен шығуын болдырмай, қызып кеткен кезде жүйенің автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Корпустағы саңылаулар мен желдеткіш тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Тегіс реттегіш дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз ететін дәнекерлеу тогының дұрыс параметрлерін таңдауды жеңілдетеді. Ішкі элементтер берік металл корпуспен сенімді қорғалған. Штык қосқыштары дәнекерлеу кабельдерінің жылдам қосылуын қамтамасыз етеді. Корпустағы реттелетін белдіктің арқасында тасымалдаудың қарапайымдылығы. Жабдықта қазірдің өзінде бар: қорғаныс қалқаны, балға щеткасы, электр ұстағышы бар кабель және жер қысқышы бар дәнекерлеу кабелі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 6 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 185-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Максималды қуат | 7.3 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 200 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 56 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996140063 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

