
Файл, 200 мм, №3, шаршы, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 159637 У13А болаттан жасалған, №3 ойығы бар, ұзындығы 200 мм қалақшасы бар төртбұрышты файл металл бөлшектерді әрлеуге арналған. Ол ойықтарды, конустық және тегіс беттерді, сондай-ақ тікбұрышты және төртбұрышты тесіктерді өңдеуге жарамды. №3 ойықтың ұзындығы 1 см-ге 25-80 тістері бар және бір өтуде 0,05 мм-ге дейін материалды алып тастауды қамтамасыз етеді. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жоғары көміртекті болат U13A-дан жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Төртбұрышты профильдің арқасында файл дайындамаларды толтыру кезінде айтарлықтай күш жұмсауға мүмкіндік береді. Корпуста ойық түрінің белгісі бар таңбалау бар, бұл жұмыс түріне байланысты құралды таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 5 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 159-Напильники квадратные |
| Ұзындығы | 252 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | шаршы |
| Штрих-код | 4044996138022 |
- Бағасы: 803 ₸

