
Файл, 150 мм, ЖКО, үш қырлы, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 160507 У13А болаттан жасалған үш қырлы файл, ЖКО, — металл бөлшектерді әрлеуге арналған қол құралы. Файл барқыт болып табылады, яғни оның ұзындығы 1 см-ге 25-80 тістері бар ең кішкентай ойығы бар және металды 0,05 мм-ге дейін алып тастайды. Бұл дәл толтыруға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Құрал ойықтарды, ішкі бұрыштарды және беттерді өңдеуге арналған. Бұл слесарь маманы мен үй шеберіне пайдалы болады. Артықшылықтары Файл өте берік және берік, өйткені ол жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Құралды қол араларын қайрау үшін пайдалануға болады, себебі оның апат түріндегі ойығы бар. Файлды басқа құралдардың арасынан таңдау болаттың маркасын және ойықтың түрін көрсете отырып, таңбалауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 11 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 192 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996138039 |
- Бағасы: 574 ₸

