
Бақша бетіндегі сорғы KGP400E, 400 Вт, 2000 л/сағ, көтергіш 25 м, Кронверк шойыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KGP400E құйынды беттік сорғы әртүрлі резервуарлардан, құдықтардан, ашық су қоймаларынан қысыммен таза суды айдауға арналған. 33,3 л/ мин өнімділігі бау-бақша учаскесінде суаруды ұйымдастыруға, аккумуляторға қосылуға және басқа да тұрмыстық мәселелерді шешуге жеткілікті. Артықшылықтары: Сорғы бөлігінің корпусы шойыннан жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді және қызмет ету мерзімі жоғары. IPX4 қорғау дәрежесі сорғының электрлік жарамсыздығына тексерілгенін және корпусқа су тамшылары немесе шаң түскенде жұмыс қабілеттілігін сақтайтынын көрсетеді. Сорғы шудың төмен деңгейімен сипатталады, сондықтан ол жұмыс кезінде қолайсыздықты тудырмайды. Толтырғыш тығынын бұрап алу оңай, бұл ұзақ мерзімді сақтауға жібермес бұрын сорғыдан суды ағызуды жеңілдетеді. Сорғыны бұрандалармен бекіту суды айдау кезінде тербелістерді азайтуға мүмкіндік береді, бұл сорғының жылжуына әкелуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18128 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97205_97206_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18128.pdf |
| _пакеттегі ені | 295 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 290 х 155 х 170 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сору тереңдігі | 7 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Максималды қысым | 2.5 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 25 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын |
| Қуат | 400 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138411 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

