
Бақша бетіндегі сорғы KGP600E, 600 Вт, 3000 л/сағ, көтергіш 30 м, Кронверк шойыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KGP600E бау-бақша өздігінен соратын сорғы резервуарлардан, құдықтардан және табиғи көздерден 30 метрге дейінгі қысыммен суды айдауды ұйымдастыру үшін 3000 л/сағ жеткілікті қуатқа ие. Сорғының қуаты 600 Вт суару жүйесіне және су құбырларына су жіберуге, үйді жылытуға немесе ауыз сумен қамтамасыз етуге жеткілікті. Артықшылықтары: Шойын корпусы зақымданудан, судың түсуінен және 1 мм-ден астам бөлшектерден сенімді қорғалған. Бұл электр тогының соғуын болдырмайды және сорғыны пайдалануды қауіпсіз етеді. Корпустың тығыз қабырғалары жұмыс істеп тұрған қозғалтқыштың шуын бәсеңдетеді, сондықтан сорғының жұмысы ыңғайсыздық тудырмайды. Құю саңылауында жылдам құюды қамтамасыз ететін тығын бар/суды ағызу, осылайша сақтау кезінде тоттың пайда болу ықтималдығын азайтуға болады. Шойын тіректер сорғыны орнынан жылжытпай, орнында тұрақты түрде бекітеді. Дірілді азайту үшін сорғыны жұмыс бетіне болттармен бекітуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 4.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18128 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97205_97206_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18128.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сору тереңдігі | 7 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Максималды қысым | 3 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 30 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын |
| Қуат | 600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138428 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

