
Бақша бетіндегі сорғы KGP850, 850 Вт, 3200 л/сағ, көтергіш 40 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KGP850 тұрмыстық ортадан тепкіш сорғы ластанбаған немесе жаңбыр суын ұңғымалардан, жасанды резервуарлардан және табиғи су қоймаларынан 4 барға дейінгі қысыммен айдайды. 850 Вт қуат 53 л / мин қуаттылықты қамтамасыз етуге және суды 40 м биіктікке көтеруге жеткілікті.Осы сорғының арқасында сіз жеке үйге су беруді реттей аласыз, ал учаскеде топырақты суару мен суаруды ұйымдастыра аласыз. Сорғы желіден қуат алады, сондықтан ол қоршаған ортаға шығарындыларды шығармайды және оның техникалық қызмет көрсетуі қарапайым және ыңғайлы. Артықшылықтары: Сорғы IPX4 стандартына сәйкес судың шашырауына және 1 мм-ден астам бөлшектерге төзімді, бұл оны пайдалануды қауіпсіз етеді. Сорғының берік пластикалық корпусы бірден бірнеше тапсырманы орындайды: өнімді ылғалдан, шаңнан және инертті заттардан қорғайды, пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды және абайсызда пайдаланған жағдайда зақымдануды болдырмайды. Сорғыны басқару оңай – қарапайым ауыстырып-қосқыш қосқыш тіпті жаңадан бастағандар үшін де түсінікті болады. Электр қозғалтқышы желдету жүйесімен жабдықталған, ол оны уақытында салқындатады және ұзақ уақыт жұмыс істеуіне байланысты қызып кетуден сақтайды. Толтырғыш пен су төгетін саңылау су қалдықтарын кетіру үшін мықтап ұсталатын және оңай бұрап алынатын тығындармен жабдықталған. Сондықтан сорғыны пайдаланудан шығару және ұзақ мерзімді сақтауға дайындау тез аяқталады. Бұрандалы қосылымға арналған саңылаулары бар берік тіректер тербелістердің тегістелуін қамтамасыз ете отырып, сорғыны көлденең бетке мықтап орнатуға мүмкіндік береді. Тасымалдау тұтқасы қырлы етіп жасалған, бұл шешім сорғымен жұмыс істеуді жеңілдетеді: оны орнату, жұмыс бетінен алу және тасымалдау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 225 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18128 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97208_97209_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18128.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 350 х 225 х 265 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Максималды қысым | 4 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 40 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 850 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138442 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

