
Сорғы станциясы KPS650, 650 Вт, 3000 л/сағ, көтергіш 35 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KPS650 сорғы станциясы ұңғымалардан, ұңғымалардан немесе орталық сумен жабдықтаудан 8 м тереңдікке дейін таза суды айдау үшін қолданылады. Қала сыртындағы үйде немесе саяжайда суға тұрақты қолжетімділікті қамтамасыз етеді. Жүйедегі қысымды жоғалтпай, жоғарғы қабаттарды сумен қамтамасыз ету үшін 35 м-ге дейінгі көтеру биіктігі жеткілікті. 3000 л/сағ жылдамдыққа дейін суды бірнеше қабылдау нүктелеріне суару жүйелеріне де, тұрмыстық қажеттіліктерге де жеткізу үшін жеткілікті. Электр қуаты өшіп қалса да су болады - 19 литрлік аккумулятор жұмыс істеп тұрған резервті қамтамасыз етеді, бұл сонымен қатар қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайту үшін қосқыштардың санын азайтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Аккумулятор болаттан, ал сорғы берік пластиктен жасалған, бұл станцияның ресурсы мен сенімділігін арттырады. Гидравликалық аккумулятордағы резеңке мембрана су балғасының алдын алуға мүмкіндік береді, бұл араластырғыштардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Прессостат жүйедегі қысымды автоматты басқаруды қамтамасыз етеді. Станцияны құрастыру және бөлшектеу оңай - маусымда пайдалануға ыңғайлы. Манометрдің арқасында қысым деңгейін бақылау оңай. Жеңіл салмағы 11 кг және өлшемдері сорғы станциясын тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді. Су төгетін саңылау оңай бұрап алынатын тығынмен жабылған, бұл суды төгуді және сорғы станциясын сақтауға дайындауды жеңілдетеді. Аяқтарда сорғыны оның тұрақтылығы үшін еденге бұрау үшін болт саңылаулары қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 11.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.17679 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97216_97217_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17679.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 465 х 285 х 580 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 991-Насосные станции |
| Максималды қысым | 3.5 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 35 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 650 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 19 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138459 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

