
Сорғы станциясы KPS850, 850 Вт, 3200 л/сағ, көтергіш 40 м Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімділігі 3200 л/сағ дейін Kronwerk KPS650 сорғы станциясы елде толыққанды сумен жабдықтау жүйесін құруға арналған. Ұңғымалар мен резервуарлардан 8 м тереңдікке дейін таза суды айдайды.40 м-ге дейінгі жоғары қысымның арқасында суды бір уақытта бірнеше қабылдау нүктелеріне және жоғарғы қабаттарға жеткізе алады. Дизайнда 19 литрлік гидравликалық аккумулятор қарастырылған, яғни электр қуаты өшкен кезде де үйде су қоры болады. Сондай-ақ, резервуардың болуы қозғалтқыштың жұмысына оң әсер ететін қуат жиілігін азайтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады: аккумулятор болаттан, ал сорғы берік пластиктен жасалған. Аккумулятордағы мембрананың болуы араластырғыштардың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, су балғасынан қорғауды қамтамасыз етеді. Жүйедегі қысымды автоматты түрде реттеу прессостатпен қамтамасыз етіледі. Маусымда пайдалануға болады - сорғы станциясын құрастыру және бөлшектеу оңай. Корпуста қысымды бақылауды жеңілдету үшін манометр бар. Сорғы станциясын тасымалдау және тасымалдау оңай, себебі оның салмағы небәрі 12 кг. Жай ғана ұзақ сақтауға дайындаңыз - су төгетін түтік тығынмен жабылған, ол қосымша құралсыз бұрап шығарылады. Аяқтардағы саңылаулар сорғы станциясын бекітуге мүмкіндік береді болттар позицияның тұрақтылығы үшін еденге.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 12.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 575 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 445 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.17679 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97216_97217_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17679.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 465 х 285 х 580 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 991-Насосные станции |
| Максималды қысым | 4 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 40 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 850 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 19 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138466 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

