
Дренажды сорғы KP300, 300 Вт, көтергіш 6 м, 7000 л/сағ Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KP300 суасты сорғысы мыналарға арналған: суару және суару жүйелерімен жұмыс істеуге, жертөлелерден таза суды соруға, ағынды суларды және тұрмыстық қалдықтарды бөлшектері 5 мм-ден аспайтын соруға арналған. Қуаты 300 Вт сенімді қозғалтқыш 7000 л/сағ өнімділікті және 6 метрге дейінгі су қысымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Сорғы корпусы беріктігі жоғары пластиктен жасалған және коррозиядан қорықпайды. Ол сондай-ақ қозғалтқышты зақымданудан қорғайтын және дірілді азайтатын қорғаныс рөлін атқарады. IPX8 қорғаныс дәрежесі электр компоненттерінің сорғы толығымен суға батқан кезде де судың түсуіне қарсы сенімді түрде жабылғанын білдіреді. Су деңгейінің сенсоры су деңгейіне байланысты сорғыны өздігінен қосу және өшіру арқылы жұмыс процесін автоматтандыруға мүмкіндік береді. Қалқымалы қосқыш сорғыны құрғақ жүрісте жұмыс істеуден сақтайды, оны мерзімінен бұрын тозудан және бұзылудан қорғайды. Арматура әртүрлі диаметрлі шлангтарды (¼" және 1") қосуға мүмкіндік береді, сондықтан сорғыны әртүрлі тапсырмалар үшін пайдалануға болады. Жұмыс дөңгелегі жиналған кірден оңай тазаланады, бұл сорғыны күтіп ұстауды және оны ұзақ уақыт сақтауға дайындауды жеңілдетеді. Кеңейтілген қалып негізі сорғының тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді және суға батқан кезде оның аударылып кетуіне жол бермейді. Осылайша қозғалтқыштың дұрыс жұмыс істемеуіне жол берілмейді. Желілік кабельдің ұзындығы 10 метрді құрайды, сондықтан сорғыны ұзартқыш сымнан алыс орнатуға болады, бұл сумен жұмыс істеу кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Орнатуды жеңілдету және үлкен тереңдіктен шығару үшін сорғы тұтқасына жіпті бекітуге болады. Сондай-ақ, тұтқа жабдықты жұмыс орнында тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 4.4 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97229-97230-97231-97232_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 210 х 170 х 315 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.6 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 6 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 300 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138473 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

