
Дренажды сорғы KP600, 600 Вт, көтергіш 8 м, 10000 л/сағ Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk KP600 дренажды сорғы тұрмыстық жағдайларда және құрылыс объектілерінде пайдалануға арналған. Қозғалтқыштың қуаты 600 Вт 1 сағат ішінде бөлшектерінің диаметрі 5 мм-ден аспайтын 10000 литрге дейін таза суды немесе сұйық тұрмыстық қалдықтарды айдауға мүмкіндік береді. Суару жұмыстары, топырақты суландыру, бассейндерге техникалық қызмет көрсету, жертөлелерді құрғату - KP600 моделі шеше алатын жұмыстардың толық тізімі емес. Артықшылықтары: Беріктігі жоғары пластмассадан жасалған ықшам корпус электр қозғалтқышын жабады, оның зақымдалуын болдырмайды, сонымен қатар жұмыс кезінде дірілді азайтады. Барлық электроника IPX8 стандарты бойынша судың түсуінен сенімді түрде жабылған. Қалқымалы қосқыш су деңгейіне байланысты қозғалтқышты автоматты түрде қосады және өшіреді. Бұл шешім сорғыны тұрақты бақылаудан бас тартуға мүмкіндік береді және құрылғының сусыз жұмыс істеуіне жол бермейді. Кіріс фитингі арқылы әртүрлі диаметрлі шлангтарды (¼" және 1") қосуға болады, осылайша сорғыны әртүрлі мақсаттарда пайдалануға болады. Иілгіш жұмыс дөңгелегі құмның әсерінен зақымдалмайды және сорғыны пайдаланудан шығарар алдында және ұзақ мерзімді сақтауға дайындау алдында тазалау оңай. Осылайша, сорғыға техникалық қызмет көрсету барынша азайтылады. Ұзындығы 10 метрлік желілік кабель сорғының жұмыс қауіпсіздігін арттырады, себебі ол ұзартқыш сымды су көзінен алыс орналастыруға мүмкіндік береді. Сорғының тұрақты негізі үлкен тереңдікке сүңгу кезінде дұрыс орналасуды қамтамасыз етеді және оның бүйіріне құлап кетуіне жол бермейді. Сорғыны 7 метр тереңдікке орнату үшін портативті тұтқаға арқан немесе кабель оңай бекітіледі. Ол сондай-ақ ыңғайлы ұстау арқылы тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 4.75 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97229-97230-97231-97232_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 210 х 170 х 315 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.8 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 5 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 8 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138480 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

