
Лас суға арналған дренажды сорғы KP450, 450 Вт, көтергіш 6,5 м, 8000 л/сағ Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы Kronwerk KP450 ұңғымалардан, резервуарлардан және бассейндерден 7 м тереңдіктен таза және лас суды айдау үшін қолданылады. Оны күнделікті өмірде ғана емес, құрылыста немесе коммуналдық шаруашылықта да қолдануға болады, өйткені сорғы тек таза сумен ғана емес, сонымен қатар 35 мм-ге дейінгі қосындылары бар лас сумен де жұмыс істейді. Оның көмегімен су басқан үй-жайларды немесе суару жүйесін құрғату үшін дренаж жүйесін ұйымдастыруға болады. Ол өнімділігі 8000 л/сағ дейін және көтеру биіктігі 6,5 м-ге дейін бірнеше су тарату нүктелеріне суды оңай жеткізеді. Артықшылықтары: Жұмысты автоматтандыру және құрғақ жүрістен қорғау үшін қалқымалы механизм қарастырылған. Тіпті тәжірибесіз пайдаланушы орнатуды жеңе алады — кабель тұтқаға байланады және оның көмегімен сорғы ұңғымаға тік күйде түсіріледі. Коррозияға ұшырамайтын корпустың берік пластикасының арқасында ұзақ қызмет ету мерзімі. Шлангты жалғау үшін адаптер қажет емес — сорғы 1" және ¼" әмбебап фитингпен жабдықталған. Пайдаланушыны ток соғуынан қорғауды үш ядролы кабель қамтамасыз етеді. Желілік баудың ұзындығы 10 м құрайды — тіпті үлкен тереңдікке батыруға ыңғайлы. Ықшамдылығы мен салмағы 4,9 кг болғандықтан шағын диаметрлі ұңғымаларда пайдалануға болады. Тасымалдауға және батыруға ыңғайлы — корпуста тұтқасы бар. Кеңейтілген негіз сорғының суда тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 4.95 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97229-97230-97231-97232_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 210 х 170 х 345 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.65 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 6,5 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 450 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138497 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

