
Лас суға арналған дренажды сорғы KP800, 800 Вт, көтергіш 8 м, 13000 л/сағ Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы Kronwerk KP800 тұрмыста, құрылыста, коммуналдық шаруашылықта қолданылады. Шұңқырлардан, бассейндерден, құдықтардан және резервуарлардан 7 м-ге дейінгі тереңдікте таза және лас (фракциялары 35 мм-ге дейін) суды соруға арналған. Жертөленің, жертөленің және бірінші қабаттардың стационарлық дренаждық дренаждық жүйесін ұйымдастыруға жарамды. Өнімділігі 13000 л / сағ дейін және қысымы 8 м-ге дейін болғандықтан, ол саяжайда немесе саяжайда суару жүйелерінде қолданылады. Артықшылықтары: Қалқымалы механизм құрғақ жұмыс істеуге жол бермейді, бүкіл процесті толығымен автоматтандырады. Сорғыны орнату оңай, ол үшін оны резервуардың немесе құдықтың түбіне тік тұрған кабель арқылы түсіру керек. Корпус коррозияға ұшырамайтын берік пластиктен жасалған, бұл сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Әмбебап фитинг ¼" және 1" — әртүрлі диаметрлі шлангтарды адаптерлерсіз қосуға болады. Үш ядролы кабель пайдаланушыны ток соғуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Ұзындығы 10 м желілік сымның арқасында сорғыны тіпті терең ұңғымаларға батыру оңай. Шағын габариттері мен салмағы 5,2 кг сорғыны тар резервуарлар мен құдықтарда пайдалануға мүмкіндік береді. Корпустағы тұтқа сорғыны тасымалдауға және батыруға ыңғайлы болуын қамтамасыз етеді. Кеңейтілген негіз сорғының суда тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97229-97230-97231-97232_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Қаптамадағы габариттері | 210 х 170 х 345 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.8 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 8 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996138503 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

