
Электродтар MP-3, диаметрі 3 мм, 1 кг Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3 мм Kronwerk МР-3 электродтары қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған. Бұл бөлшектер арасындағы тігіс әсіресе тегіс және ұқыпты болуы керек жағдайлар үшін тамаша шешім. Электродтар беріктігі 460 мПа дейінгі әртүрлі қалыңдықтағы көміртекті және төмен легирленген болаттарды біріктіру үшін жарамды. Конструкцияларды осындай шығын материалдарының көмегімен кері полярлықтың айнымалы және тұрақты токтарымен дәнекерлеуге болады. Артықшылықтары Рутилмен қапталған электродтарды дәнекерлеу зиянды шығарындыларға қатысты ең қауіпсіз болып табылады, сондықтан оларды тіпті жабық және нашар желдетілетін жерлерде де өңдеуге болады. Электродтар лезде бірінші және қайта тұтануды қамтамасыз етеді, болашақта — электр доғасының тұрақты жануын қамтамасыз етеді, бұл біркелкі тігісті оңай қалыптастыруға мүмкіндік береді. Дәнекерлеу кезінде металдың шашырау көлемінің төмендігі материалдарды үнемдеуге мүмкіндік береді. Дәнекерлеу қож қабығы өңделетін материалдан оңай бөлінеді, оны зақымдамайды. Электродтарды пайдаланған кезде коррозиядан қорғалған жоғары сапалы және берік тігіс алынады. Бір қаптама 600 грамм балқытылған материалды өңдеуге жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 15 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08964 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.32001.04ИБФ1.ОСП18.11614.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 1 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 355 х 55 х 15 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 975-Дәнекерлеу электродтары, сым |
| Диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Таңба | МР-3 |
| Қамту | рутил |
| Дәнекерленетін материал | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060013 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

