
Электродтар MP-3C, диаметрі 3 мм, 1 кг, Сибртех рутил жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3 мм Сибртех МП-3С электродтары көміртекті және төмен легирленген болаттан жасалған құбырларды, негізгі немесе қарапайым құрылыс конструкцияларын қолмен доғалық дәнекерлеуге жарамды. Шығын материалдарымен кері полярлықтағы айнымалы немесе тұрақты токпен жұмыс істеуге және жоғары сапалы және біркелкі тігістерді қолдануға болады. Артықшылықтары Тігіс рутил жабынының қасиеттеріне байланысты берік және түйіршік аралық коррозияға төзімді. МП-3С типі улы шығарындылардың аздығымен ерекшеленеді, сондықтан жабық және нашар желдетілетін жерлерде де жұмыс істеу қауіпсіз. Электродтар тот басқан және шикі бөлшектермен де жұмыс істеуге мүмкіндік береді — тігістің сапасы төмендемейді. Рутил жабыны лезде бірінші және қайта тұтануды, электр доғасының тұрақты және жұмсақ жануын және металдың аздап шашырауын қамтамасыз етеді. Осының барлығы орындалатын жұмыстардың жоғары сапасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Дәнекерлеуден кейін қалған қож қабығы материалға зақым келтірместен оңай бөлінеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 15 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08964 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.32001.04ИБФ1.ОСП18.11614.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 355 х 55 х 15 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 975-Дәнекерлеу электродтары, сым |
| Диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Таңба | МР-3С |
| Қамту | рутил |
| Дәнекерленетін материал | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060044 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

