
Электродтар MP-3C, диаметрі 3 мм, 5 кг, Сибртех рутил жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 3 мм Сибртех МП-3С электродтары көміртекті және төмен легирленген болаттардан тұратын құбырларды, құрылыс бөлшектерін, кәдімгі және негізгі құрылымдарды дәнекерлеуде қолданылады. Дәнекерлеу кері полярлықтағы айнымалы немесе тұрақты токпен жүзеге асырылады. Электродтар қарапайым және қолдануға ыңғайлы, тіпті жаңадан бастаушыларға да ыңғайлы. Артықшылықтары Рутил жабыны коррозияға төзімді, берік және сенімді қосылыстың пайда болуын қамтамасыз етеді. Электродтардың МП-3С типі лезде бірінші және қайта тұтануды, сондай-ақ жұмыс процесін жеңілдететін электр доғасының тұрақты және жұмсақ жануын қамтамасыз етеді. Қауіпсіз дәнекерлеу — рутилді жабынның арқасында ауаға улы қосылыстар шығарылмайды, сондықтан жабық және нашар желдетілетін жерлерде электродтармен жұмыс істеуге болады. Тігіс тіпті тот басқан немесе шикі бөлшектерге де оңай жағылады, сондықтан сапаны жоғалтпай ескі материалдармен жұмыс істеуге болады. Электродтар металдың шашырау көлемінің аздығына байланысты үнемді жұмсалады. Қож қабығы дәнекерлеуден кейін еш қиындықсыз бөлінеді, сондықтан қырып алу кезінде өңделетін материалдың зақымдалуын болдырмайды. Қаптамада 5 кг өлшеп—орау - электродтардың қоры ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08964 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.32001.04ИБФ1.ОСП18.11614.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 355 х 77 х 58 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 975-Дәнекерлеу электродтары, сым |
| Диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Таңба | МР-3С |
| Қамту | рутил |
| Дәнекерленетін материал | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060051 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

