
Электродтар MP-3C, диаметрі 4 мм, 1 кг, Сибртех рутил жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 4 мм Сибртех МР-3С электродтары дәнекерлеу жұмыстары кезінде жоғары дәнекерлеу-технологиялық қасиеттерді қамтамасыз етеді. Көміртекті және төмен қоспаланған болаттан жасалған жауапты және қатардағы құрылыс конструкцияларын біріктіруде қолданылады. Айнымалы және тұрақты токтың кері полярлығымен дәнекерленген, пайдалану оңай және тіпті тәжірибесіз шеберлер үшін де жарамды. Артықшылықтары Тігіс тіпті тот басқан және шикі элементтерге де оңай жағылады, сондықтан сыртқы немесе құбыр құрылымдарын дәнекерлеуге болады. Электродтардың рутил жабыны — ауаға улы шығарындылар жоқ, тіпті жабық бөлмелерде де жұмыс істеуге болады. Электродтардың материалы дәнекерлеу процесінде электрод доғасының лезде бірінші және қайта тұтануын және тұрақты жұмсақ жануын қамтамасыз етеді, бұл жұмысты ыңғайлы және қарапайым етеді. Шашыратылған металдың шағын көлемі — материалдардың жоғалуы барынша азайтылады. Қож қабығын өңделетін материалдардан оңай ажырату ұсақтау кезінде оның зақымдану қаупін жояды. Рутил электродтарының қасиеттеріне байланысты дәнекерлеу процесінде алынған тігіс коррозияға төзімді, берік және бөлшектердің байланысын мықтап ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 15 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08964 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.32001.04ИБФ1.ОСП18.11614.pdf |
| _пакеттегі ені | 455 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 455 х 45 х 16 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 975-Дәнекерлеу электродтары, сым |
| Диаметрі | 4 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Таңба | МР-3С |
| Қамту | рутил |
| Дәнекерленетін материал | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060068 |
- Бағасы: 1 315 ₸

