
Электродтар MP-3C, диаметрі 4 мм, 5 кг, Сибртех рутил жабыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 4 мм Сибртех МП-3С электродтары көміртекті және төмен легирленген болаттан жасалған құрылыс конструкцияларын ММА әдісімен дәнекерлеуге арналған. Оларды пайдалану оңай, сондықтан жаңадан бастағандар да болат бөлшектерді біркелкі және берік байланыстыра алады. Дәнекерлеу кері полярлықтың айнымалы және тұрақты токтарында болуы мүмкін. Артықшылықтары Жабық және нашар желдетілетін жерлерде жұмыс істеу қауіпсіз, себебі бұл электродтардан шығатын зиянды шығарындылар аз. Рутил жабынының арқасында бірінші және қайта тұтану лезде жүзеге асырылады, ал дәнекерлеу процесінде электр доғасы тұрақты және жұмсақ күйеді. Тот басқан немесе шикі бөлшектерге тігіс салуға болады, бұл құбыр элементтерін сапасын жоғалтпай дәнекерлеуге мүмкіндік береді. МП-3С типі шашыратылған металдың аз көлемімен ерекшеленеді, сондықтан электродтар басқа типтермен салыстырғанда әлдеқайда үнемді жұмсалады. Рутилді жабынның еңбегі мынада: дәнекерлеу нәтижесінде түйіршік аралық коррозияға төзімді сенімді және берік тігіс пайда болады. Қож қабығы өңделетін бетінен ең аз күшпен бөлінеді, сондықтан оны алу процесінде зақымдалмайды. Бір қаптамада 5 кг электродтар бар, сондықтан олар үлкен көлемдегі жұмыстарға жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 455 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н08964 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.32001.04ИБФ1.ОСП18.11614.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 5 кг |
| Қаптамадағы габариттері | 455 х 70 х 60 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 975-Дәнекерлеу электродтары, сым |
| Диаметрі | 4 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Таңба | МР-3С |
| Қамту | рутил |
| Дәнекерленетін материал | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060075 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

