
Металға арналған нитридтитанды бұрғылар жинағы, 1.5-6.5 мм. (0.5 мм.+3.2 мм., 4.8 мм. арқылы), НЅЅ, 13 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нитридтитанды жабыны бар, 1,5-6,5 мм (0,5 мм, 3,2 мм, 4,8 мм арқылы), HSS болаттан жасалған Sibrtech 723867 металл бұрғыларының жинағы 13 данадан тұрады. және қара металдардан — болаттан, шойыннан жасалған дайындамаларда тесіктер жасауға арналған. Жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болатын ең танымал өлшемдегі жабдықты қамтиды.Артықшылықтарыжабдықтар жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары жылдамдықта жұмыс істегенде сынуға төзімді.Нитридтитанды жабын бұрғылардың қызып кетуге төзімділігін арттырады, сонымен қатар коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.Кесу жиектерінің қаттылығы 62-65 HRC құрайды, бұл құрал-саймандарды жоғары ресурспен қамтамасыз етеді.Кері конустың арқасында бұрғылардың кептеліп қалу қаупі жойылады.Цилиндрлік саңылаулары бар бұрғыларды кез келген түрдегі патрондарға орнатуға болады.Жылтыратылған беті бұрғылардың тесіктердің қабырғаларына үйкелісін азайтады және жоңқалардың шығуын жақсартады.Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.10.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 2045 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/2045.pdf |
| _пакеттегі ені | 77 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Пәндер саны | 13 |
| Максималды диаметрі | 6.5 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 1.5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996129075 |
- Бағасы: 1 535 ₸

