
Файл, 200 мм, №2, үш қырлы, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм қалақшасы және №2 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 160627 үшбұрышты файлы металл бөлшектерді аралауға және оларды қажетті өлшемге немесе пішінге келтіруге арналған. Ол драча файлын қолданғаннан кейін қолданылады. Құрал ойықтарды, беттерді, ішкі бұрыштарды және үшбұрышты саңылауларды өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Бұл кәсіпқойлар мен слесарь әуесқойларына пайдалы. Артықшылықтары Құрал жоғары көміртекті болат U13A-дан жасалған, сондықтан ол тозуға төзімділігімен ерекшеленеді және ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Корпуста болаттың маркасы мен ойықтың түрін көрсететін белгілер бар, бұл дұрыс файлды табуды жеңілдетеді. Орташа ойық №2 ұзындығы 10 мм-ге 13-25 тісті қамтиды және металды 0,08 мм-ге дейін алып тастайды, осылайша файл таза өңдеуді қамтамасыз етеді және тегіс бетті қалдырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 252 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996138084 |
- Бағасы: 719 ₸

