
Файл, 250 мм, №1, үш қырлы, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм қалақшасы және №1 ойығы бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 160717 үшбұрышты файлы металл беттерін тегістеу үшін қолданылады. Файл бұйымдарды қажетті пішінге немесе өлшемге келтіру үшін қолданылады және беттерді, ішкі бұрыштарды, үшбұрышты тесіктерді толтыру үшін қолданылады. Құрал слесарлық шеберханада пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Файл ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды, себебі ол берік, жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Құралдың түрін ойық нөмірі мен болат маркасын көрсететін белгілердің арқасында оңай анықтауға болады. Үлкен ойықтың арқасында жоғары өнімділікке қол жеткізіледі — кескіш бөліктің ұзындығы 10 мм-ге 5-13 тістен тұрады және бір өту кезінде кем дегенде 0,25 мм материалды алып тастайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 308 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996138107 |
- Бағасы: 806 ₸

