
Файл, 300 мм, №3, үш қырлы, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм қалақшасы және №3 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 160767 үшбұрышты файлы металл бұйымдарын әрлеу үшін оңтайлы болып табылады. Үшбұрышты саңылауларды, ойықтарды, беттерді, ішкі бұрыштарды аралауға арналған. Файл слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады. Тозуға төзімділіктің артықшылықтары — құрал механикалық кернеулерге төзімді жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Файлды таңдау кезіндегі ыңғайлылық — корпуста болаттың маркасы мен ойықтың сыныбын көрсететін гравюра бар. Өңдеу дәлдігі — №3 ұсақ ойық ұзындығы 10 мм-ге 25-80 тістен тұрады және қалыңдығы 0,05 мм-ден аспайтын металл қабатын алып тастайды, бетін ұсақ тегістейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 367 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996138152 |
- Бағасы: 1 294 ₸

