
Файл, 150 мм, ЖКО, дөңгелек, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 161507 болаттан жасалған дөңгелек файл U13A, ұзындығы 150 мм пышақпен, жол-көлік оқиғасы металл дайындамаларды әрлеу үшін қолданылады. Ұзындығы 10 мм-ге 25-80 тістері бар ұсақ ойық 0,05 мм-ден аспайтын материалды алып тастайды, бұл жоғары сапалы өңдеуді қамтамасыз етеді. Дөңгелек тесіктер мен қисық беттер файлмен толтырылады. Бұл кәсіби слесарлар мен өз қолдарымен жасаушыларға пайдалы болады. Артықшылықтары Файл жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және берік. Корпуста болаттың маркасы мен ойық түрін көрсететін белгілер бар, бұл құралды таңдауды жеңілдетеді. Файлда апат түріндегі ойық бар, сондықтан оны шынжырлы араларды қайрау үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 5 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 192 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996138169 |
- Бағасы: 517 ₸

