
Файл, 200 мм, №2, дөңгелек, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм қалақшасы бар, №2 ойығы бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 161627 дөңгелек файлы дөңгелек немесе сопақ саңылаулары, сондай-ақ ойыс беттері бар металл дайындамаларды өңдеуге арналған. Бөлшекті қажетті параметрлерге сәйкес келтіруге мүмкіндік береді. Құрал слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы. Артықшылықтары Сенімділік — файл елеулі жүктемелерге төтеп бере алатын берік, жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Құралды жылдам таңдау — корпуста болаттың маркасы мен ойықтың түрін көрсететін гравюра бар. Жылдам және сапалы №2 кертпеш— жонғыштың ұзындығы 10 мм-ге 13-25 тістері бар және қалыңдығы 0,08 мм-ге дейінгі материал қабатын алып тастайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 257 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 7 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996138206 |
- Бағасы: 638 ₸

