
Файл, 250 мм, №1, дөңгелек, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
№1 ойығы бар, ұзындығы 250 мм жұмыс бөлігі бар, U13A болаттан жасалған Sibrtech 161717 дөңгелек файлы металл дайындамаларды аршып, белгілі бір пішінге немесе өлшемге келтіру үшін бастапқы өңдеуге арналған құрал болып табылады. Дөңгелек және сопақ саңылауларды, сондай-ақ ойыс беттерді толтыру үшін қолданылады. Файл слесарлық істе қолданылады. Артықшылықтары Құрал жасалған жоғары көміртекті болат U13A беріктігі мен кернеулерге төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан файл қарқынды қолдануға төтеп бере алады. Болаттың маркасы мен ойық түрін көрсететін таңбалау жұмыстың әр кезеңінде құралды таңдауды жеңілдетеді. №1 ойығы бар кескіш бөлік ірі тістерден (ұзындығы 1 см-ге 5-13 дана) тұрады және 0,25 мм-ге дейін металды алып тастайды, бұл құралдың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.129 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996138220 |
- Бағасы: 946 ₸

