
Файл, 300 мм, №3, дөңгелек, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 161857 болаттан жасалған дөңгелек файл U13A, №3 ойығы және пышақ ұзындығы 300 мм, металл бөлшектерді әрлеу үшін қолданылады. Олар дөңгелек немесе сопақ тесіктерге, сондай-ақ ойыс беттерге қолданылады. Файл кәсіби және үй шеберханаларында сұранысқа ие. Артықшылықтары Жоғары көміртекті болат У13А — жұмыс бөлігі жүктемелерге төзімді, бұл құралды жоғары ресурспен қамтамасыз етеді. Корпустағы гравюра — болат маркасын және ойық түрін белгілеу файлды таңдауды жеңілдетеді. №3 ойық — ұзындығы 10 мм-ге 25-80 тістері бар кесу беті материалды 0,05 мм-ге дейін алып тастайды және дайындамаларды дәл өңдеуге және тегістеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 10 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996138275 |
- Бағасы: 1 027 ₸

