
Файл, 150 мм, №1, жазық, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 162517 У13А болаттан жасалған, №1 ойығы бар, ұзындығы 150 мм қалақшасы бар жалпақ файл металл өңдеу үшін қолданылады. Қабыршықтар мен тоттарды кетіру, қырларын алу, дайындаманың пішінін немесе өлшемін өзгерту үшін тегіс және дөңес сыртқы беттерді өрескел өңдеуге арналған. Құрал слесарлық істе қолданылады. Артықшылықтары Файл қатты қолдануға төтеп бере алады, өйткені ол берік, жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Кесетін бөлік жылдам толтыруды қамтамасыз етеді, себебі оның ұзындығы 10 мм болатын 5-13 тістері бар үлкен ойығы бар және бір өтуде кемінде 0,25 мм материалды алып тастайды. Құралдың түрін болаттың маркасы мен ойықтың сыныбын көрсететін гравюраның арқасында анықтау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 162-Егеулер, сүргілер тегіс |
| Ұзындығы | 192 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996138282 |
- Бағасы: 553 ₸

