
Файл, 150 мм, №2, жазық, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақтың ұзындығы 150 мм және №2 ойығы бар U13A болаттан жасалған Sibrtech 162527 жалпақ файлы металл бөлшектерді аралауға арналған. Күрделі файлға қарағанда дәлірек өңдеуді қамтамасыз етеді. Металл қабатын тегіс және дөңес беттерден алып тастайды, бұл дайындаманың өлшемі мен пішінін қажетті параметрлерге сәйкес келтіруге мүмкіндік береді. Құрал слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар шеберге де пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — файл U13A жоғары көміртекті болаттан жасалған, берік және тозуға төзімді. Сапалы аралау — кесу бетінің ұзындығы 10 мм-ге 25 тіске дейін болады және қалыңдығы 0,08 мм-ге дейінгі металл қабатын алып тастайды. Құрал түрін жылдам анықтау — корпуста ойықтың сыныбы мен болат маркасын көрсететін гравюра бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 162-Егеулер, сүргілер тегіс |
| Ұзындығы | 192 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996138299 |
- Бағасы: 668 ₸

