
Файл, 150 мм, №3, жазық, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс файл Сибртех 162537 болаттан жасалған У13А, №3 ойығы және жүзінің ұзындығы 150 мм, "барқыт" санатына жатады және металл бөлшектерді әрлеу және тегістеу үшін қолданылады. Тегіс және сыртқы дөңес беттерді аралау үшін қолайлы. Құрал слесарлық істе қолданылады. Артықшылықтары Файл жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған, сондықтан ол тозуға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыс беті ұзындығы 10 мм-ге 80-ге дейін тістерден тұрады және қалыңдығы 0,05 мм-ге дейінгі материал қабатын алып тастайды, бұл жоғары аралау дәлдігін қамтамасыз етеді. Корпуста болат маркасы мен ойық нөмірі көрсетілген гравюра бар, бұл құралдың түрін анықтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.076 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 162-Егеулер, сүргілер тегіс |
| Ұзындығы | 192 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996138305 |
- Бағасы: 639 ₸

