
Файл, 250 мм, №1, жартылай шеңберлі, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 163397 жартылай шеңберлі файл, U13A болаттан жасалған, жұмыс бөлігінің ұзындығы 250 мм және No1 ойығы бар, тегіс және ойыс металл беттерін бастапқы өңдеуге арналған драмалық құрал. Ескі жабынды және қабыршақтарды кетіруге, қақтарды кетіруге, дайындаманың пішінін немесе өлшемін реттеуге мүмкіндік береді. Файл слесарлық шеберханада пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді және ұзақ уақыт қолдануға жарамды. Кесу беті үлкен тістерден (ұзындығы 5-13-тен 10 мм-ге дейін) тұрады, олар бір өтуде кемінде 0,25 мм материалды алып тастайды, бұл файлдың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Корпуста болаттың маркасы мен ойық сыныбының белгісі бар таңбалау бар, бұл қажетті құралды таңдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.249 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 163-Егеулер, жартылай шеңберлі распылар |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996138374 |
- Бағасы: 1 430 ₸

